
Skijanje!!!
- Datum 28.02.2025.
Na Prvenstvu Grada Zagreba u skijanju sudjelovali su skijaši i skijašice XI. gimnazije. Bilo je uzbudljivo! Naš učenik Fran Balen osvojio je prvo mjesto, a muška ekipa sveukupno je završila na petom mjestu.
Ženska ekipa, stigla je do cilja, bez ozljeda! :))
Ljutić, Kostelić Ivica, Urbić, Jelić, Janica, Balen, Stanković,, Zubčić, Prka, Berić, stari Gips, Zrnčić-Dim… Izbacite uljeza
Možda će vam se također svidjeti
Izgubljena – nađena 🏃🏿♀️🏃🏿♀️➡️🏃🏿♀️🏃🏿♀️➡️
27.05.2026.
Olujić Marija, 1bBronca u orijentacijskom trčanju. Čestitke!
Coca-cola cup
22.05.2026.
🥇🚣🏽🚣🚣🏿
15.05.2026.




