Odbojka je uvijek bila jaka u Jedanaestoj. Servis, smeč, čekić, set!
Učenici Jedaneste plasirali se su se na III. razinu natjecanja. Idemoooo!
Atletičari svih razreda ujedinite se!
Odbojka je uvijek bila jaka u Jedanaestoj. Servis, smeč, čekić, set!
Učenici Jedaneste plasirali se su se na III. razinu natjecanja. Idemoooo!
Atletičari svih razreda ujedinite se!