Badminton – bronca je oko vrata Datum 25.10.2025. Na Prvenstvu Grada Zagreba u badmintonu za srednje škole naše učenice osvojile su treće mjesto.Držimo korak sa Singapurom i Indonezijom i Kinom…🏸🏸🏸 A dečki se drže starog sportskog načela – važno je sudjelovati! Podijeli: XI. gimnazija Prethodna objava Rizvan City 25.10.2025. Iduća objava Zlato za Jedanaestu u atletici 25.10.2025. Možda će vam se također svidjeti Izgubljena – nađena 🏃🏿♀️🏃🏿♀️➡️🏃🏿♀️🏃🏿♀️➡️ 27.05.2026. Olujić Marija, 1bBronca u orijentacijskom trčanju. Čestitke! Coca-cola cup 22.05.2026. 🥇🚣🏽🚣🚣🏿 15.05.2026.