Zlato za Jedanaestu u atletici Datum 25.10.2025. I mi imamo našu Lilian Odiru. Naša Marta Rožanković osvojila je prvo mjesto na Prvenstvu Grada Zagreba u atletici na 800 metara. Naš učenik Fran Anić trči poput Emmanuela Wanyonyija. Zlato je oko vrata! Podijeli: XI. gimnazija Prethodna objava Badminton - bronca je oko vrata 25.10.2025. Iduća objava Jedanaesta je sportska sila 🎽🏃🏼♀️➡️🏃🏼🥇🥇🥉 25.10.2025. Možda će vam se također svidjeti Izgubljena – nađena 🏃🏿♀️🏃🏿♀️➡️🏃🏿♀️🏃🏿♀️➡️ 27.05.2026. Olujić Marija, 1bBronca u orijentacijskom trčanju. Čestitke! Coca-cola cup 22.05.2026. 🥇🚣🏽🚣🚣🏿 15.05.2026.